Płatny Staż w Bosch Cyber Defense Center

Warszawa, Poland

Applications have closed

Bosch Group

Moving stories and inspiring interviews. Experience the meaning of "invented for life" by Bosch completely new. Visit our international website.

View company page

Opis firmy

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy. Poszukujemy osób do wsparcia Bosch Cyber Defense Center.

Opis oferty pracy

Co nas wyróżnia:

  • Pracujemy z liderami branży
  • Tworzymy interdyscyplinarny zespół inżynierów i programistów
  • Rozwijamy unikalne, jedno z największych na świecie, środowisko zarządzania podatnościami
  • Dostarczamy wiedzę i narzędzia zespołom PSIRT, CERT  oraz SOC / SIEM

Zadania:

  • Wykonywanie testów bezpieczeństwa
  • Wsparcie techniczne odbiorców raportów bezpieczeństwa
  • Pomoc w utrzymanie infrastruktury serwerowej i aplikacyjnej
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Wsparcie techniczne i administracyjne w projektach bezpieczeństwa realizowanych przez dział
  • W zależności od otwartych rekrutacji możliwość kontynuacji pracy w jednym z naszych zespołów bezpieczeństwa lub IT

Kwalifikacje

Profil:

  • Student/ka co najmniej II roku kierunków IT lub zbliżonych
  • Dyspozycyjność min. 32h w tygodniu
  • Podstawowe umiejętności zarządzania systemami Linux/Unix
  • Znajomość Pythona i SQLa
  • Umiejętność szybkiej analizy problemów oraz podejmowania samodzielnych decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  •  Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych – komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Jeśli znasz niemiecki, to będzie Twój duży plus

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)
  • Elastycznie podejdziemy do współpracy w okresie sesji tak, byś miał/a możliwość przygotowania się do egzaminów
  • Dofinansowanie do posiłków w naszej kantynie
  • Interesujące i rozwijające zadania
  • Poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji – będziesz mieć możliwość posługiwania się j. angielskim przy codziennych zadaniach
  • Dynamiczne środowisko pracy z przyjazną atmosferą

Tags: CERT Cyber defense Linux PSIRT SIEM SOC UNIX

Region: Europe
Country: Poland
Job stats:  16  2  0