Cybersecurity - staż SantanderTech

Wrocław

Santander

Our purpose is to help people and businesses prosper. We strive to make all we do Simple, Personal and Fair.

View company page

Country: Poland

Czujesz, że masz MOC, którą chcesz podzielić się ze światem? Nasz bank to idealnie miejsce do tego. MOC rozwoju, MOC zespołowości, MOC benefitów dla każdego, MOC wpływu na efekty pracy, MOC wsparcia i wiele innych, które odkryjesz dołączając do nas. Zrób ten krok w karierze i pracuj z nami!

MOC naszej pracy:

  • udział w zadaniach projektowych
  • udział w procesie akceptacji i rejestrowania zmian
  • analizowanie oraz raportowanie
  • administrowanie systemami bezpieczeństwa
  • wspieranie nadzoru i kontroli procesu zarządzania cyberbezpieczeństwem Banku
  • uczestniczenie w procesach związanych z zarządzaniem cyberryzykiem i ryzykiem operacyjnym w technologii
  • koordynacji testów penetracyjnych oraz aktualizacji aktualnych procedur

Nasze oczekiwania:

  • dostępność 30-40 godzin tygodniowo od lipca do grudnia
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • podstawowa znajomość standardów, dobrych praktyk i regulacji w zakresie cyberbezpieczeństwa
  • wiedza z zakresu sieci komputerowych, zabezpieczenia systemów (m.in. Firewall, WAF)
  • podstawowa znajomość Linux, Windows, Gitlab, Jira
  • znajomość systemów bezpieczeństwa i  systemów raportowych
  • znajomość Azure Cloud / FW / Endpoint Protection
  • mile widziany status studenta

MOC naszej oferty:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie (6 miesięcy)
  • ciekawe i strategiczne projekty
  • wsparcie zespołu, otwartość, docenianie
  • dedykowane szkolenia
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • stosowanie najwyższych standardów zarządzania ryzykiem, dbanie o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług

* Salary range is an estimate based on our InfoSec / Cybersecurity Salary Index 💰

Job stats:  7  1  0

Tags: Azure Cloud Firewalls GitLab Jira Linux Windows

Region: Europe