Head of Security, Risk & Compliance

Budapest, HU

Gedeon Richter Pharma GmbH

In Deutschland begleitet Gedeon Richter seit 2011 Frauen in allen Lebensphasen mit einer breiten Produktpalette.

View company page

Csatlakozz hozzánk

A Head of Security, Risk & Compliance felel a Richter átfogó IT és automatizálási kockázatmenedzsmentjének kialakításáért és működtetéséért, mely biztosítja a vállalat AIT rendszereinek, informatikai eszközeinek a megfelelő védelmét.

A terület vezetőjeként alakítja a működéshez kapcsolódó folyamatokat, azokat egyszerűsíti és hatékonnyságot növeli. Ezekhez szükséges módszertanokat és a hozzá tartozó a szükséges kompetenciákat meghatározza. Részt vesz az AIT stratégia kialakításában, végrehajtásában és a működés folyamatos optimalizálásában.

Feladatok

  • Részt vesz a Richter IT stratégiájának kialakításában, felelős az általa vezetett terület stratégiájának lebontásában és meghatározásában
  • Az IT minőségirányításhoz és IT kockázatmenedzsmenthez kapcsolódó irányok és stratégia kialakítása és a megvalósítás tervezése
  • Felügyeli az alábbi tevékenységek mindennapi végrehajtását: security incident, engineerining, GXP audit, AIT audit, Risk elemzés, threat management, IT tudásmenedzsment, folyamatos együttműködés az üzlettel és a szállítókkal a szolgáltatáskiesésmentes működés fenntartása érdekében
  • Vezetése alá tartozó területek érettségének és hatékonyságának folyamatos fejlesztése, új innovatív működési és kollaborációs módszertanok meghonosításával (pl.: agilis, DevOps)
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri a nemzetközi és iparági legjobb gyakorlatokat a megfelelő security és risk és compliance megvalósítására vonatkozóan. Munkája során figyelemmel van a GMP és más minőségbiztosítási előírások, valamit biztonságtechnikai, tűzrendészeti, környezetvédelmi szabályok betartására rendszeres jelentések/riportok készítése, elemzése, értelmezése és a feltárt információkból döntési javaslatok tétele és a szükséges lépések megvalósítása.
  • Kockázatelemzési tevékenységek felügyelete (Technikai kockázatelemzési feladatok felügyelete (pl.: sérülékenység, behatolás védelem, zártsági audit; Információs eszközök és
    alkalmazások kockázatelemzése; Harmadik felekhez kapcsolódó kockázatelemzések)
  • Az IT kockázatmenedzsment irányainak az üzleti területek igényeivel történő összehangolása, az üzleti területek felkészítése az IT biztonsági kihívásokra, a szemléletmód változtatásának facilitálásával
  • SOC kialakítása és az üzemeltetés felügyelete
  • 7x24 support támogatás biztosítása

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Legalább 10 év informatikai (preferáltan security, risk, compliance) területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 1 év vezetői tapasztalat, informatikai üzemeltetési vagy IT security területen
  • Vezetői készségek, amelyek képesek a irányítása alá tartozó terület jövőképének fejlesztésére és kommunikálására, valamint a kollégák inspirálására és motiválására
  • Kiváló elemző, stratégiai koncepcionális gondolkodás, stratégiai tervezési és végrehajtási készség
  • Erős üzleti érzék, ideértve az iparágat, a vállalkozás és üzleti egységei terület-specifikus ismereteit
  • A jelenlegi és feltörekvő technológiák mélyreható ismerete, valamint az, hogy más vállalatok hogyan alkalmazzák ezeket a digitális üzletmenet ösztönzésére, és hogyan alkalmazhatók a vállalatnál a digitális üzletmenet ösztönzésére
  • Bizonyított képesség stratégiai erőforrásterv kidolgozására és végrehajtására
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, beleértve azt a képességet, hogy elmagyarázza az informatikai koncepciókat és technológiákat az üzleti vezetőknek, valamint az üzleti koncepciókat a munkatársainak

Egyéb elvárások, tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük
  • Share this job via
  • or

* Salary range is an estimate based on our InfoSec / Cybersecurity Salary Index 💰

Tags: Compliance DevOps SOC

Region: Europe
Country: Hungary
Job stats:  4  1  0